Parkiety w Warszawie

Cennik

Najwyższej jakości parkiet wcale nie musi być bardzo drogi i każdego stać na wymarzoną, drewnianą podłogę – tę prostą prawdę udowadniamy w praktyce już od dwudziestu dwóch lat. Już sam fakt istnienia na niezwykle konkurencyjnym rynku przez tak długi czas sporo mówi o jakości naszych usług, ale to nie jedyny nasz atut.

Dodatkowo wyróżniają nas na tle konkurencji atrakcyjne, rozsądnie skalkulowane ceny i nigdy nie przekraczamy z góry ustalonego z Klientem terminu realizacji zlecenia. Ponieważ używamy wyłącznie najwyższej jakości chemii budowlanej oraz materiałów, wykonane przez nas podłogi będą cieszyć swym pięknem przez wiele lat!

UsługaCena netto
Szlifowanie parkietuod 35 zł / m2
Olejowanie podłogi / parkietuod 35 zł / m2
Lakierowanie podłogi / parkietuod 35 zł / m2
Układanie gotowego parkietuod 40zł / m2
Szlifowanie subituod 45 zł / m2

ProduktyCena netto
Klej jednoskładnikowy żywiczny do klejenia parkietu firmu BOCHEM9zł / kg
Klej dwuskładnikowy poliuretanowy do klejenia desek firmy RENOVE14zł / kg
Deska dębowa rustikalna 1,6 cmx12cm od 50 do 160cm długości 4-st fazowana i olejowana138zł / m2
Parkiet dębowy 5x30x22 rustikal surowy58zł / m2

Warszawa i okolice

Realizujemy zlecenia w całej Warszawie w obrębie jej granic administracyjnych, a także w okolicznych miejscowościach. Jeśli nie masz pewności, czy możemy do Ciebie dotrzeć albo chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zadzwoń lub napisz do nas, by uzyskać informacje – formularz kontaktowy dostępny jest w oddzielnej zakładce.

Ceny podlegają negocjacji!

Całkowity koszt naszych usług jest zawsze ustalany indywidualnie z Klientem. Bazą do obliczenia kosztów jest poniższy cennik (podana została cena za metr), ale zawsze jesteśmy otwarci na negocjacje:- szlifowanie, lakierowanie lub olejowanie – 25-35 zł/m2 netto - szlifowanie subitu – 35-50 zł/m2 netto - układanie gotowych parkietów – 25-35 zł/m2 netto - układanie i szlifowanie surowych parkietów – 45-60 zł/m2 netto

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (69 - liczba głosów, średnia: 3,71 z 5)
Loading...