Parkiety w Warszawie

Cennik

Najwyższej jakości parkiet wcale nie musi być bardzo drogi i każdego stać na wymarzoną, drewnianą podłogę – tę prostą prawdę udowadniamy w praktyce już od dwudziestu dwóch lat. Już sam fakt istnienia na niezwykle konkurencyjnym rynku przez tak długi czas sporo mówi o jakości naszych usług, ale to nie jedyny nasz atut.

Dodatkowo wyróżniają nas na tle konkurencji atrakcyjne, rozsądnie skalkulowane ceny i nigdy nie przekraczamy z góry ustalonego z Klientem terminu realizacji zlecenia. Ponieważ używamy wyłącznie najwyższej jakości chemii budowlanej oraz materiałów, wykonane przez nas podłogi będą cieszyć swym pięknem przez wiele lat!

UsługaCena
Szlifowanie parkietu25 zł do 35 zł / m2
Olejowanie podłogi / parkietu25 zł do 35 zł / m2
Układanie gotowych parkietów25 zł do 35 zł / m2
Szlifowanie subitu35 zł do 50 zł / m2
Układanie i szlifowanie
surowych parkietów
45 zł do 60 zł / m2

ProduktyCena netto
Klej jednoskładnikowy żywiczny do klejenia parkietu firmu BOCHEM9zł/kg
Klej dwuskładnikowy poliuretanowy do klejenia desek firmy RENOVE14zł/kg
Deska dębowa rustikalna 1,6 cmx12cm od 50 do 160cm długości 4-st fazowana i olejowana138zł/m2
Parkiet dębowy 5x30x22 rustikal surowy58zł/m2

Warszawa i okolice

Realizujemy zlecenia w całej Warszawie w obrębie jej granic administracyjnych, a także w okolicznych miejscowościach. Jeśli nie masz pewności, czy możemy do Ciebie dotrzeć albo chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zadzwoń lub napisz do nas, by uzyskać informacje – formularz kontaktowy dostępny jest w oddzielnej zakładce.

Ceny podlegają negocjacji!

Całkowity koszt naszych usług jest zawsze ustalany indywidualnie z Klientem. Bazą do obliczenia kosztów jest poniższy cennik (podana została cena za metr), ale zawsze jesteśmy otwarci na negocjacje:- szlifowanie, lakierowanie lub olejowanie – 25-35 zł/m2 netto - szlifowanie subitu – 35-50 zł/m2 netto - układanie gotowych parkietów – 25-35 zł/m2 netto - układanie i szlifowanie surowych parkietów – 45-60 zł/m2 netto

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 - liczba głosów, średnia: 3,92 z 5)
Loading...