Parkiety w Warszawie

Opinie i realizacje

Jako firma parkieciarska z ponad dwudziestoletnim stażem w branży realizujemy zlecenia z najwyższą starannością i dbałością o detale. Zawsze dotrzymujemy ustalonych z Klientem terminów i nigdy nie przekraczamy założonego pierwotnie budżetu. Stosujemy materiały i chemię budowlaną wyłącznie najwyższej jakości.

Oferujemy szerokie spektrum usług parkieciarskich, w tym między innymi układanie parkietów, paneli, listew podłogowych, drewnianych parapetów, schodów a także cyklinowanie, lakierowanie czy lakierowanie. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z nami drogą mailową, telefonicznie lub odwiedzając naszą siedzibę.

Usługi wykonane – galeria zdjęć

Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest realizowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami i przepisami oraz w zgodzie ze sztuką. Naszym Klientom gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość usług za rozsądną cenę, ale także fachowe doradztwo oraz koszty dopasowane do możliwości finansowych.

Najlepszym potwierdzeniem jakości naszej pracy są setki zadowolonych Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym i bliskim. Niektóre z naszych dotychczasowych realizacji można zobaczyć w galerii zdjęć dostępnej poniżej. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do zapoznania się z tymi fotografiami, ponieważ wiemy z praktyki, że jeden obraz często mówi więcej niż tysiąc słów!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 - liczba głosów, średnia: 3,80 z 5)
Loading...
Facebook
Twitter