Parkiety w Warszawie

Taśmy do cykliniarek Hermes

Właściwy dobór papieru ściernego do cykliniarki ma ogromne znaczenie dla efektu końcowego wykonanych prac. Jedną z najbardziej podstawowych zasad cyklinowania jest stopniowe przechodzenie z papieru o niskiej granulacji (grubego) na papiery charakteryzujące się coraz wyższą granulacją (drobne). Pozwala to zapobiec powstaniu rys podczas cyklinowania.

Bardzo kiepskim pomysłem jest przejście z papieru grubego (np. o gradacji 30 lub 40) od razu na drobny (120) z pominięciem etapów pośrednich, ponieważ powstaną wtedy duże rysy, które niezwykle trudno będzie usunąć. W niektórych przypadkach może się to nawet okazać niemożliwe bez dużego nakładu dodatkowych prac, co niepotrzebnie zwiększa koszty cyklinowania.

Taśmy Hermes

Bardzo pomocne w osiągnięciu właściwego efektu podczas cyklinowania podłóg są profesjonalne materiały ścierne pochodzące od renomowanych producentów. Z tego właśnie powodu korzystamy z taśm do podłogi firmy Hermes, które charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością, ale również przystępną ceną i wyjątkową trwałością, wynikającą z zastosowania najlepszych materiałów.

Warto pamiętać, że praktycznie zawsze oryginalne produkty biją na głowę wszelkiego typu podróbki czy wersje budżetowe, wykonane z najtańszych (a więc i najgorszych) komponentów. Taśmy Hermes zostały przewidziane do pracy nawet w najcięższych warunkach i przy największych obciążeniach, dzięki czemu nigdy nie zawodzą.

Ceny i opinie o produkcie

Aktualny cennik oferowanych przez nas produktów i usług dostępny jest na naszej stronie w specjalnie wydzielonej sekcji. Dzięki temu, że wszyscy nasi parkieciarze mają wieloletnie doświadczenie w branży, realizowane przez nas zlecenia są wykonywane na czas, profesjonalnie i zgodnie ze sztuką. Nigdy też nie przekraczamy ustalonego z Klientem terminu zakończenia prac!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 - liczba głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Facebook
Twitter