Parkiety w Warszawie

Usługi

Usługi parkieciarskie – Firma w Warszawie

Setki realizacji, tysiące metrów kwadratowych położonego parkietu i mnóstwo zadowolonych Klientów – oto najkrótsza rekomendacja naszej firmy. W odróżnieniu od wielu warszawskich firm, zapewniamy naprawdę atrakcyjne ceny robocizny oraz materiałów (większość z nich kupisz w naszym sklepie) oraz wykonanie na najwyższym poziomie.

Dobry parkieciarz w Warszawie jest na wagę złota i często równie dużo kosztuje – my jednak zapewniamy pełen profesjonalizm w dobrej cenie. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami – dbamy o realizację terminów oraz staramy się nie przekraczać wcześniej ustalonego budżetu (bez istotnych zmian w projekcie).

Cyklinowanie i układanie parkietów

Oferujemy kompleksowe usługi związane z układaniem nowych czy modernizacją istniejących parkietów. Fachowo ułożymy i zabezpieczymy parkiet w Twoim domu czy mieszkaniu. Wykonamy olejowanie, woskowanie oraz lakierowanie każdego parkietu – dzięki nam, drewniana podłoga odzyska dawną świetność oraz niepowtarzalny blask.

Przeprowadzamy także profesjonalne cyklinowanie parkietów – usługę, która zapewni każdej drewnianej podłodze wytrzymałość oraz doskonały wygląd przez długi czas. Ten zabieg polega na wygładzeniu oraz szlifowaniu powierzchni parkietu. Takie działania przełożą się na odpowiednią trwałość osiągniętego efektu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 - liczba głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Facebook
Twitter