Parkiety w Warszawie

Montaż podłóg drewnianych

Zawartość strony

Marzy Ci się piękna podłoga w Twoim domu i poszukujesz profesjonalnej firmy do montażu drewnianego podłoża? Nie musisz już dalej szukać! Skorzystaj z naszych usług - od ponad 22 lat realizujemy zlecenia z tworzenia pięknych podłóg nie tylko w Warszawie i okolicach, ale również na terenie całego kraju. 

Drewno to materiał o niepowtarzalnym pięknie - pomieszczenie, w którym zamontowane są drewniane podłogi zdecydowanie nabiera uroku. Naturalny surowiec perfekcyjnie komponuje się  praktycznie z każdym wystrojem wnętrza. Drewniane podłogi pasują bowiem do klasycznych projektów, jak również nowoczesnych rozwiązań designerskich. 

montaz-podlogi-drewnianej-parkietu - Parkiety w Warszawie tel: 502 597 220

Różne rodzaje podłog

Nie wiesz jaki rodzaj pokrycia podłogi wybrać dla swojego domu? Zamontujemy praktycznie każdy rodzaj podłogi drewnianej w Twoim domu - układamy podłogi panelowe, montujemy parkiet czy deskę barlinecką, a w wszystko to w doskonałych cenach (sprawdź nasz cennik) i przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.  

Zdecydowanej większości naszych Klientów rekomendujemy montaż parkietu. Ogromny wybór gatunków drewna oraz przystępne ceny sprawiają, że takie pokrycie podłogi sprawdzi się w wielu sytuacjach. Dodatkowo, parkiet można bardzo łatwo odnowić, przywracając mu dawny wygląd za naprawdę niewielką kwotę - gruba warstwa pozwala na wielokrotne cyklinowanie. 

Realizacje i opinie

Zastanawiasz się jak wykończyć drewnianą podłogę w swoim domu? Zobacz sekcję "Realizacje" na naszej stronie internetowej - prezentujemy tam niektóre z naszych dotychczasowych zleceń. Być może któraś z dotychczasowych realizacji zainspiruje Cię do stworzenia podłogi we własnym domu? A jeżeli zechcesz wykończyć swoje wnętrze tak, jak na jednym ze zdjęć, po prostu daj nam znać!

O najwyższym poziomie naszych usług najlepiej świadczą wypowiedzi zadowolonych Klientów. Od zawsze naszym priorytetem była doskonała jakość usług oraz terminowość i uczciwość - jak widać po opiniach na temat naszej pracy, które są niemal wyłącznie pozytywne takie podejście zdecydowanie się sprawdza! 

Cennik


Ile to będzie kosztować? Cena montażu podłogi drewnianej wcale nie musi być jakoś szokująco wysoka - skontaktuj się z nami, a szybko wycenimy realizację montażu podłogi drewnianej w Twoim domu. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasza wycena mieściła się w założonym przez Ciebie budżecie. Co ważne, nasza cena jest ostateczna - nie podnosimy cen w trakcie pracy (o ile nie zajdą zmiany w projekcie).

Recycled-300x75 - Parkiety w Warszawie tel: 502 597 220

Układnie podłóg na Mokotowie

Mokotów jest jedną z najintensywniej rozbudowujących się dzielnic Warszawy. Nowe mieszkania to także możliwość dowolnej aranżacji. Nasza oferta to układanie podłóg i parkietów w dowolnym typie, my najchętniej zalecamy użycie naturalnego surowca jakim jest drewno. Parkiety oraz podłogi drewniane nawet mocno zniszczone można bardzo łatwo odnowić. Ponadto posiadanie parkietu to także podkreślenie prestiżu i wysokiej jakości wykończenia wnętrza. Zachęcamy mieszkańców Mokotowa do kontaktu i powierzenia nam układania podłogi czy parkietu w swoim mieszkaniu.

Układanie parkietów Warszawa Wilanów

Wilanów to bardzo atrakcyjna i ekskluzywna dzielnica warszawy, w skład której wchodzą liczne osiedla mieszkaniowe. Nieustannie wznoszone są nowe budynki, które bardzo często posiadają status apartamentowców. Wysoka klasa inwestycji wymaga umiejętnego wykończenia wnętrz. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w układaniu podłóg drewnianych oraz parkietów. Układamy parkiety dębowe, jodłowe oraz z wykorzystaniem różnych gatunków drewna. To co cechuje nasze prace to staranność, dokładność i idealna jakość wykonanych prac. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość prac montażowych. Skontaktuj się z nami już dziś!

Układanie podłogi w postaci parkietu — zalety

Nasze usługi obejmują układanie różnego rodzaju podłóg drewnianych, ale najbardziej rekomendujemy montaż parkietów. Charakteryzują się one bowiem licznymi zaletami, takimi jak znakomita, wieloletnia trwałość, znacznie przewyższająca wiele innych rozwiązań wykończeniowych, a także doskonałe parametry akustyczne, dzięki którym użytkowanie posadzki jest ciche i komfortowe. Oprócz tego podłoga w postaci parkietu drewnianego wykazuje niską podatność na elektryzowanie się, natomiast o jej ponadczasową elegancję można dbać za sprawą cyklinowania. Jej układanie to zatem świetny wybór do każdego domu czy mieszkania w Warszawie oraz innych miastach w całej Polsce, w których działamy.

Fachowe układanie i renowacja podłóg drewnianych w Warszawie

Poza samym układaniem podłóg drewnianych usługi naszej firmy obejmują również cyklinowanie parkietów dla Klientów z Warszawy oraz pozostałych miast w kraju. Jest to doskonały sposób na przywrócenie wysłużonej posadzce nienagannego, estetycznego wyglądu, a także odpowiedniego stanu. Metoda ta opiera się na specjalistycznym usuwaniu zniszczonej warstwy podłogi, a następnie jej właściwym wykończeniu i wypolerowaniu. Wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kwalifikacje naszych fachowców zagwarantują, że posadzka w Twoim domu znów będzie prezentować się idealnie. Serdecznie zapraszamy więc do współpracy w zakresie układania oraz i renowacji podłóg drewnianych!

Układanie podłogi drewnianej: Warszawa

Jak już wiesz, każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, ponieważ wiele czynników wpływa na ostateczny koszt. Cena usługi uzależniona jest między innymi od:

  • metrażu — w naszym cenniku układanie gotowego parkietu zaczyna się od 40 złotych za metr kwadratowy, jednak w niektórych przypadkach może wynieść więcej. W ustaleniu ostatecznej wyceny niezbędna jest informacja o całkowitej powierzchni, na jakiej ma się znaleźć drewniana podłoga;
  • wybranego produktu — w naszym katalogu dostępne są deski lite dębowe, sosnowe oraz jesionowe o różnych klasach (Natur i Rustical). W ofercie znajdziesz także dębowe deski warstwowe. W zależności od wybranej klasy oraz gatunku drewna cena może znacząco się różnić, dlatego kluczowe jest podjęcie ostatecznej decyzji jak najszybciej, bez zmian koncepcji;
  • ewentualnych prac związanych z przygotowaniem podłoża — w przypadku konieczności usunięcia starej podłogi, wyrównania posadzki, położenia izolacji itp. Zakres prac wchodzących w skład usługi bezpośrednio przekłada się na jej cenę.

Jak długo trwa realizacja usługi układania podłogi drewnianej w Warszawie? W zależności od powierzchni podłogi, jaką mają pokryć deski, szerokości i długości wybranych desek, elementów we wnętrzu wymagających dodatkowego docinania desek, jak również ewentualnej konieczności wcześniejszego przygotowania podłoża, prace mogą potrwać kilka bądź kilkanaście dni. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Zadaj pytanie dotyczące usługi montażu podłóg drewnianych

brudny-parkiet - Parkiety w Warszawie tel: 502 597 220
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 - liczba głosów, średnia: 3,83 z 5)
Loading...
Facebook
Twitter