Parkiety w Warszawie

Siatki do polerki

Nawet najsolidniej ułożone i zabezpieczone parkiety będą w trakcie intensywnego użytkowania tracić swój pierwotny blask. Najprawdopodobniej pojawią się na nich także różnego rodzaju smugi czy zabrudzenia, których nie da się usunąć zwyczajnie myjąc parkiet czy nawet szorując go szczotką. W takiej sytuacji najlepiej użyć polerki do parkietu.

Polerka jest maszyną czyszczącą do podłóg, której głównym przeznaczeniem jest skuteczne usuwanie szczególnie trudnych zabrudzeń i nadawanie podłodze wysokiego połysku przy pomocy odpowiednio dobranych materiałów ściernych. W naszych realizacjach stosujemy wyłącznie polerki do podłóg i akcesoria parkieciarskie renomowanych producentów.

Siatki ścienne do polerki

Do szlifowania parkietów coraz częściej stosuje się specjalne siatki ścierne, które skutecznie zastępują popularnie używany do tego typu prac papier ścierny w krążkach. Jedną z największych zalet siatki ściernej jest zdecydowanie większa skuteczność odprowadzania pyłu niż w przypadku papieru, co z kolei przekłada się na większą czystość całego pomieszczenia.

W naszych realizacjach używamy siatek ściernych nie tylko do polerek, ale także do wyrównywania parkietu w celu przygotowania go do lakierowania. Siatkę można zastosować również w celu skutecznego usunięcia powstałych po lakierowaniu podłogi włókien oraz do zmatowienia starej powłoki lakierniczej przed nałożeniem świeżej warstwy lakieru.

Ceny i opinie

Cennik wszystkich naszych usług jest dostępny w wydzielonej sekcji na naszej stronie - podane w nim ceny podlegają negocjacjom! Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować wykonanie wszystkich prac w terminie i w ramach założonego pierwotnie budżetu. Wyłącznie pozytywne opinie naszych dotychczasowych Klientów są tego najlepszym potwierdzeniem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 - liczba głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Facebook
Twitter