Parkiety w Warszawie

Cyklinowanie Bemowo

Cyklinowanie Warszawa Bemowo

Drewniane parkiety nie są już dziś reliktem poprzedniej epoki sukcesywnie zastępowanym przez plastikowe czy winylowe panele albo terakotę. Coraz więcej osób docenia misternie ułożone deski. Piękny, zadbany parkiet jest nie tylko ozdobą domu, ale również bardzo praktycznym elementem jego wyposażenia. Drewno ociepla wizualnie pomieszczenia, jest miłe w dotyku i pięknie się starzeje. Mimo tego — wymaga nieustannej pielęgnacji, gdyż łatwo się niszczy. Zalanie wodą, uszkodzenie przez ostre przedmioty czy przypadkowe przebarwienia wyglądają niekorzystnie i trudno je usunąć. Wybawieniem dla zniszczonego parkietu jest usługa cyklinowania. Zamówienia na nią przyjmujemy m.in. od Klientów z Bemowa w Warszawie. Sprawdź, jak przebiega realizacja takiego zlecenia.

Na czym polega cyklinowanie?

Jest to proces mechanicznego szlifowania nawierzchni z wykorzystaniem maszyny zwanej cykliniarką. Dzięki tarczom lub pasom z papieru ściernego zdziera ona wierzchnią warstwę zniszczonego drewna i odsłania kolejną. Zazwyczaj jest to 1-2 mm drewna z lakierem. Świeża powierzchnia pozbawiona jest zabrudzeń oraz przebarwień i doskonale nadaje się do pokrycia odpowiednim preparatem: olejem, lakierem lub farbą. Można co prawda przeprowadzić cyklinowanie samodzielnie, jednak nieumiejętne wykonanie tego zadania może skutkować niepotrzebnym uszkodzeniem drewnianej podłogi. Dlatego, jeśli szukasz firmy, która wykona cyklinowanie w Twoim domu lub mieszkaniu na terenie Bemowa — daj nam znać.

Zalety cyklinowania podłogi, czyli dlaczego warto zdecydować się na tę usługę

Cyklinowanie ma na celu przede wszystkim przywrócenie pięknego wyglądu zniszczonej podłodze. Dzięki zdarciu zewnętrznej warstwy zaczyna wyglądać jak nowa. Zastosowanie odpowiednich olejów lub farb może zmienić wygląd podłogi, np. jej dotychczasowy kolor. Cyklinowanie usuwa z drewna trudne zabrudzenia, nawet te, których nie dało się zmyć dostępną chemią oraz wygładza je. Co więcej — można wykonać je także na innych niż parkiet powierzchniach, takich jak schody lub listwy przypodłogowe. W końcu — cyklinowanie jest znaczenie tańsze niż wykonanie zupełnie nowej podłogi drewnianej. Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem tej usługi w Twoim mieszkaniu na Bemowie, zapraszamy do kontaktu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...
Facebook
Twitter